МЕНЮ САЙТА

КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Виховні заходи [61]

meta.ua

banner.ua


Головна » Статті » Конспекти виховних заходів » Виховні заходи


Доброта дорожче багатства
Конспект класної години
 «Доброта дорожче багатства»


Мета : створення сприятливих умов для формування шанобливого ставлення до людей, співчуття, уваги до оточуючих.
        Новости на сайте:

   Оптовая Вышивка для тебя является источником качественной одежды с пользовательскими вышивкой и трафаретной печати поставляемой на заказ. Полная информация о вышиванки оптом, цвета и цены доступны на нашем портале. Всегда не стесняйтесь связаться с нами для конкретной марки или элемента вы не видите. Мы будем торопиться, чтобы найти именно то, что вы хотите. Мы предлагаем простой и безопасный интернет-магазины vyshyvanka.net. Большинство заказов доставляются в течение 1-2 рабочих дней.

завдання:

    
навчальні : згадати «чарівні слова» та їх застосування; формувати позитивні почуття та емоції;
    
розвиваючі : розвивати вміння аналізувати свої вчинки і вчинки оточуючих людей, розвивати комунікативні вміння і навички;
    
виховні : виховувати добре ставлення до оточуючих людей.

Методи: бесіда, розповідь, метод самопізнання, аналіз життєвих ситуацій.

Форма: класна година з елементами гри.

Клас: 1-2.

Обладнання: роздатковий матеріал (кленове листя, хмарки, картки з буквами, картки з прислів'ями), плакат «Дерево добрих справ», плакат «Сонечко», тлумачний словник.

Хід заняття:

1.Організаціонний момент.

Привітання дітей. Перевірка готовності до заняття.

2.Введеня.

    
Вправа «Сонечко - хмарки".

На дошці вивішується сонечко.

- Які асоціації виникають у вас у зв'язку з сонечком?

Відповіді дітей.

(Керівник просить дітей закрити очі.)

- Згадайте і підніміть руки ті, кого коли-небудь кривдили.

- Закрийте очі, підніміть руки ті, хто сам кривдив кого-небудь.

- Напишіть на хмарці, які почуття ви відчували в цей момент.

(Хмарки прикріплюються на дошку і закривають сонечко).

- Хто хоче прочитати, що він написав?

- Чи змінилося настрій в нашому класі? Яким чином?

Відповіді дітей.

- Наші образи, поганий настрій псують нам життя, заважають нам повноцінно працювати і вчитися.

3.Основні частина.

    
Робота в парах.

- Обговоріть, як можна уникнути таких ситуацій.

(Обмін думками)

- Усі хлопці висловили дуже цікаві думки, а я вам пропоную скласти слово, яке називає те, що допоможе у вирішенні таких ситуацій.

У конверті лежать картки, на кожній - одна буква.

Парам пропонується скласти з них слово. (Доброта)

    
Робота в парах.

- Обговоріть, що таке «доброта».

Відповіді дітей.

    
Робота зі словником.

- Знайдемо визначення цього поняття в тлумачному словнику.

Доброта - це чуйність, душевне розташування до людей, прагнення робити добро іншим.

 
- У сім'ї слова «доброта» багато родичів.

    
Робота з спорідненими словами за картками.

Якості, що визначають доброту:
- Доброчесна (високоморальна).
- Добродушний (незлобивий, м'який за характером).
- Доброзичливий (бажаючий добра іншому).
- Доброзичливі (володіє хорошим вдачею, гарною поведінкою).
- Добросердечний (володіє добрим серцем, ласкавий, співчутливий).
- Сумлінний (чесно виконує свої обов'язки).

- Кожному хотілося б володіти всіма цими якостями.

- На кожну букву слова «доброта» придумайте риси, які характеризують добру людину.

душевний

відкритий

беззлобний

Романтичний

чуйний

терпимий

активний

    
Робота в парах.

(Хлопцям лунають конверти з картками, на яких написані позитивні і негативні риси характеру людини.)

Безкорисливість, великодушність, гостинність, байдужість, шкідливість, грубість, терпимість, усміхненість, образливість, озлобленість, байдужість.

    
Класифікація.

- Розподіліть дані риси характеру на дві групи:

Нам допомагають ...

Нам заважають ...
       
- Чи завжди людини, яка говорить ввічливі слова можна назвати добрим?

- Що, по - вашу думку, цінується більше добрі слова або добрі справи?

    
«Дерево добрих справ».

Кожній дитині видається листочок, на якому йому потрібно записати яке - небудь добру справу. (Листочки діти прикріплюють до дерева.)

- Хто хоче прочитати, що він написав?

4Підведення підсумків.

- Ви сьогодні дізналися багато хороших слів.

- Щоб наше сонечко очистилося від хмаринок, кожен повинен сказати яке-небудь добре слово.

(Кожна дитина називає добре слово і знімає з сонечка одна хмаринка).

    
Релаксація. «Створи в собі сонце».

У природі є сонце. Воно світить і всіх любить і гріє. Давайте створимо сонце в собі. Закрийте очі, уявіть в своєму серці маленьку зірочку. Подумки направляємо до неї промінчик, який несе любов. Ми відчуваємо, як наша зірочка збільшилася. Направляємо промінчик з добром, зірочка стала ще більше. Я направляю до зірочці промінчики, які несуть здоров'я, радість, тепло, світло, ніжність, ласку. Тепер зірочка стає великою, як сонце.
Воно несе тепло всім нам!





Категорія: Виховні заходи | Додав: Galka (22.12.2013) | Автор: Доброта дорожче багатства E
Переглядів: 1986 | Рейтинг: 5.0/1
Планета

medianet

СТАТИСТИКА
Гість

Время:11:11


Гость, мы рады вас видеть.
Пожалуйста
Зарегистрируйтесь.
Или
Войдите под своим логином!

Вход

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


ОПЛАЧЕНА РЕКЛАМА

directadvert.ru

Метрика
Яндекс.Метрика